Šajā nedēļas nogalē Rīgas jūras līča krastā notika 2011. gada pirmais Latvijas kausa posms – Ziemeļu divdienas. Šīs divas dienas Lilastē bija arī vasaras sezonas debijas sacensības mūsu jaunajam klubam, kaut arī daži Ozonieši jau nedēļu iepriekš paguva veiksmīgi atzīmēties ar jauno kluba vārdu pāru sacensībās un VEF pavasarī. Diemžēl sniega mežā vēl bija gan, un, ja šodien lielu daļu no vidējās distances bija iespējams veikt arī bezsniega apstakļos, tad vakardienas garā distance pamatīgi nomocīja ne vien vienu Ozonieti. Kopumā 27 Ozonieši stājās uz starta līnijas šajā nedēļas nogalē, 21 no kuriem startēja abās dienās.

Visaugstāko sniegumu uzrādīja Diāna Marta Ruka, kas pārliecinoši uzvarēja abas dienas S14 grupā. Otro uzvaru klubam atnesa Jānis Skujenieks, kurš guva pārliecinošu uzvaru V21A grupas kopvērtējumā. Spēcīgajā V18 grupā lielisku sniegumu uzrādīja viens kluba ātrākajiem orientieristiem – Dāvis Dišlers, kurš ar uzvaru garajā distancē un 2. vietu vidējā tikai mazliet kopvērtējumā piekāpās Rūdolfam Zērnim. Veterānu V60 grupā stabilu sniegumu rādīja Andris Tauvens, abās dienās un kopvērtējumā izcīnot 2. vietu, zaudējot tikai 2 minūtes divu dienu summā uzvarētājam. Tāpat, trijniekā savās grupās prata ieskriet arī juniors Reinis Grende un elitnieks Anatolijs Tarasovs. Savukārt, pavisam mazliet līdz trijniekam savās grupās pietrūka Ingai Grendei, Ģirtam Liniņam, Madarai Bricei un Kalvim Brūnam. Tāpat, vajadzētu atzīmēt Rodrigo Slaviņa šodienas uzvaru jaunizveidotajā Open grupā, kā arī Valtera Āboliņa 10.vietu elites grupas vidējās distancē.

Uz Kurzemes Pavasari šobrīd ir pieteikušies 24 Ozonieši. Cerams, ka arī Skrundā mēs varēsim svinēt ne vien vienu uzvaru un vietu trijniekā.

Treniņš