Šodien Ķīpsalas izstāžu hallē notika ikgadējās telpu orientēšanās sacensības, kuras organizēja Ozons sadarbībā ar RTU studentu parlamentu. Mums tas bija arī Ozona kausa 1. posms, tāpēc ozons hallē bija biezā kārtā – vairāk kā 10% no visiem dalībniekiem.

Kvalifikācija — Ozona kaussVīriešu konkurencē mūsējiem veicās vislabāk, jo pirmās divas vietas tika Anatolijam un Reinim. Savukārt Valters bija tuvu, lai iesprauktos starp viņiem, tomēr bez nepieciešamajām kontrolpunktu atzīmēm tas šogad neizdevās. Kvalifikācijas skrējiens bija arī Ozona kausa 1. posms. Anatolijs šajā posmā izcīnīja pārliecinošu uzvaru, iegūstot krietni vairāk punktu pateicoties iespaidīgajam atrāvienam no 2. vietas. Šogad kauss tiks arī jauniešiem un sievietēm, uz kuriem pirmo pieteikumu izdarījusi Madara, kurai ātrākais laiks abās grupās un 5. ātrākais starp visiem ozoniešiem.
— H40 grupā Rodrigo distanci veica ar 15. ātrāko laiku.
— Jauniešu S16 grupā Madara bija ātrākā starp 22 dalībniecēm, savukārt Diānai 3. vieta, kas abām meitenēm ļāva turpināt cīņu finālskrējienā.
— Jauniešu V16 grupā ātrākais no mūsu jauniešiem bija Edgars Gaisiņš, kurš ieņēma 9. vietu, tieši 27 sekundes līdz vietai finālskrējienā. Jāpiemin arī tas, ka viņš orientēšanās pulciņā iet tikai pirmo gadu.
— Starp sievietēm ātrākā bija Antra Jakovela, kura kvalifikācijas skrējienā uzrādīja 17. ātrāko laiku, kas ļāva viņai startēt mazajā finālā.

— Ozona kausa 1.posma rezultāti

FinālsVienīgie mūsu pārstāvji bija Studentu un Jauniešu S16 grupās un abās šajās grupās uzvaras tika Ozonam.

— Jauniešu S16 grupā uzvarēja Diāna, savukārt kvalifikācijas līdere Madara tika pie 4. vietas.
— V21 grupā spraigā cīņā uzvaru izcīnīja Reinis, kurš prata apsteigt Latvijas pieaugušo izlases esošos un bijušos dalībniekus. Arī pagājušajā gadā viņš finālskrējiena distancē uzrādīja ātrāko laiku, līdz ar to šo sacensību vēsturē viņu neviens nav uzveicis – pārliecinošs līderis.

Sacensību mājas lapā www.telpuorientesanas.lv ir iespējams sazīmēt ceļus routegadget’ā, apskatīt rezultātus, splitus, grafikus un bildes. Nobeigumā noteikti jāatzīmē, ka telpu orientēšanās iniciātors Latvijā, galvenais organizators, sarežģīto labirintu arhitekts un interesanto distanču plānotājs ir Mārtiņš Līsmanis, kuram šogad palīgā nāca divi citi Ozonieši – Rolands Blumbeks un Kalvis Brūns.

Treniņš