24. novembrī Valters bija devies uz Tallinu, lai piedalītos Igaunijas telpu-o 2 dienu sacensībās. Lūk viņa pārdomas:
“Iespaidojoties no labajām emocijām, kuras guvu telpu-o Fabrikā, nolēmu ka laist garām 2 dienu pasākumu Tallinā es nedrīkstu. Kādu nedēļu centos atrast līdzbraucējus, bet cietis neveiksmi, nepadevos un nolēmu doties uz Igauniju viens pats, ko noteikti nenožēloju.
Pirmā diena norisinājās sporta manēžā. Pirms starta satraukums bija liels, jo nezināju, uz kādu rezultātu varu cerēt. Ja Latvijā izdevās ieskriet trijniekā, tad Igaunijā tam tik viegli nevajadzētu būt. Saņemot pirmās kvalifikācijas karti, uzreiz sapratu, ka distance ir salīdzinoši viegla un ir jācenšas skriet ātri. Pirmajā skrējienā sanāca nedaudz kļūdīties, bet ar to pietika, lai uzrādītu trešo labāko laiku. Pēc šī skrējiena noskaņojums uzreiz uzlabojās un sapratu, ka cīnīties par augstām vietām ir ļoti reāli.
Šīs sacensības norisinājās 2 kvalifikācijas skrējienos, pēc kuru rezultātiem 6 labākie startēja A finālā, bet nākamie 6 B finālā. Otrajā kvalifikācijas skrējienā kļūdījos nedaudz mazāk un finišā ieskrēju ar 4.labāko laiku, kas summā deva 3.vietu pēc kvalifikācijas.
Fināls sastāvēja no 3 kartēm un distance attiecīgi arī bija trīs reizes garāka, kas ļāva kārtīgi noskrieties. Diemžēl finālā neizdevās uzrādīt savu labāko sniegumu un kļūdu rezultātā finišēju vien 5.vietā, kas nedaudz saskumdināja, bet deva motivāciju nākamaji dienai.
Otrā diena norisinājās skolā, kurā bija 4 stāvi un pagrabs, tātad liela skriešana augšā un lejā. Šīs dienas kartē jau parādījās specifiskas lietas, kā piemēram, virziens kādā drīkst skriet. Saņemot karti es ļoti samulsu un biju spiests kādas 40 sekundes stāvēt, grozīt karti, lai saprastu, kur es esmu, kā arī pirmie punkti nāca ļoti nedroši. Šo iemeslu dēļ 1.kvalifikācijas skrējienā finišēju vien 13.vietā, kas gandrīz nogrieza iespēju tikt A finālā, tomēr nedaudz parēķinot sapratu, ka atvinnēt 45 sekundes, kas pietrūkst A finālam, nav nemaz tik nereāli, atliek vien noskriet maksimāli ātri un bez kļūdām. Noskaņojos un devos uz otro skrējienu. Kļūdījos tiešām ļoti maz, bet līdz finālām tik un tā nedaudz pietrūka, vien pāris sekundes. B fināls mani ļoti sarūgtināja, bet vismaz tas bija jāuzvar. Atkal jāsaka, ka finālas bija fiziski ļoti smags, jo 16 minūtes skraidīt pa 5 stāviem ir diezgan nogurdinoši. Finālā bija vien pāris sīkas kļūdas, kas ļāva diezgan pārliecinoši uzvarētu un 2.dienas kopvērtējumā ieņemt 7.vietu.
Mājās atbraucu ar daudz pozitīvām emocijām un gūtu lielu pieredzi. Labprāt dotos arī uz pārējiem telpu-o posmiem Igaunijā.”

Kartes:
1.dienas 1.kvalifikācija
1.dienas 2.kvalifikācija
1.dienas fināla 1.karte
1.dienas fināla 2.karte
1.dienas fināla 3.karte
2.dienas 1.kvalifikācija
2.dienas 2.kvalifikācija
2.dienas fināla karte

Treniņš