Šodien Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā norisinājās jauno Ozona skrējēju Ivara Kļaviņa un Toma Riekstiņa rīkotais Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas telpu-o čempionāts.

Pēc stundām uz viltīgo distanci bija sapulcējušies 33 skriet gribētāji gan Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas audzēkņi, gan orientieristi. Distance nebija gara, taču lika nopietni padomāt pat pieredzējušiem sportistiem. Tā bija organizēta četros stāvos pa ģimnāzijas šaurajiem un arī plašajiem gaiteņiem. Dalībnieki startēja 4 grupās attiecīgi pēc dzimuma un pieredzes līmeņa.

Vīriešu elites grupā nepārspēts palika Rūdolfs Alsbergs, Ozons, ar laiku 3:36. 2. vietu ieguva Arvis Gelbis, Ozons, 3. vietu Rihards Staģis, Auseklis. Sieviešu elites grupā labāko laiku uzstādīja Madara Brice no Ozona — 4:43, kas ir ļoti konkurējošs rezultāts. Parastajā vīriešu grupā labāko laiku uzstādīja Idriķis Mežulis — 5:54. Parastajā sieviešu grupā labāko laiku uzstādīja Linda Velika — 6:16.

Pēc dalībnieku atsauksmēm, distance esot bijusi interesanta, un bija piedalīšanās bija tā vērta! Protams, bez starpgadījumiem neiztikām. Pat skolā vienam kontrolpunktam „pieauga kājas”, kuru par laimi pēc neilgiem meklējumiem, verot vaļā katru neaizslēgto skapīti, atradām.

Liels paldies visiem savējiem, kas ieradās, un ģimnāzijas skolēniem par atsaucību! Kā arī, “Piedzīvojumu Parkam” par elektronisko atzīmēšanās sistēmu. Kartes autori: Tom Riekstiņš un Ivars Kļaviņš.

Rezultāti
Etapu laiki

 

Treniņš