Jau vairākus gadus Baldones mežos Rīgas čempionātā izskrieties aicinājis OK Viga. Ziemā, apvienojoties ar OK RSP, izveidots jauns klubs Ozons, kas turpina orientēšanās mača organizēšanu labākajās tradīcijās. 14. un 15. maijā orientieristi piedalījās OK Ozons rīkotajā Rīgas čempionātā, jaunatnes meistarsacīkstēs un veterānu sacensībās individuālajā pavēles garajā distancē un stafetēs.

Lai gan Latvijā vietām ducināja pērkons, mitrinot izkaltušos tīrumus, sacensību rajonā spoži spīdēja saule. Ap 9 rītā sacensību rajonā pulcējās pirmie ozonieši, dzenot mietus, kārtojot kartes, ceļot teltis un nožogojums un klājot pusdienu galdus dalībniekiem.

Lai gan kluba biedri aktīvi iesaistījās mača rīkošanā, daži tika kronēti arī par Rīgas čempioniem garajā distancē. Zelta medaļas ieguva Madara Brice (S16), Diāna Marta Ruka (S14), Rodrigo Slaviņš (V70), Andris Tauvens (V60). Kalvim Brūnam 1. vieta V21A grupā. Sudraba medaļas kāra kaklā Ivetai Brūverei (S21E), Dāvim Dišleram (V18), Annai Slaviņai (S70) un Baibai Zariņai (S50).

Otrajā sacensību dienā tika rīkotas stafetes. Uz starta stājās 112 komandas. Viskuplāk pārstāvētas bija S21 (11) un V21 grupas (21). OK Ozona biedri, atzīstot stafetes par vienu no klubu saliedējošākajiem un aizraujošākajiem pasākumiem, paguva stafetes ne tikai rīkot, bet arī piedalīties astoņu komandu sastāvā. Godalgotas tika Ozona stafešu komandas V18 grupā — 1.vieta (Dāvis Dišlers, Ivars Kļaviņš, Fricis Pirtnieks), 2. vieta V170 grupā (Andris Tauvens, Glen Grant, Rodrigo Slaviņš), 3.vieta S170 grupā (Līga Zariņa, Anna Slaviņa, Anita Kasakovska). Apbalvoja arī mūsu elites vīrus, kas ieskrēja sešiniekā — 5. vieta (Ivars Žagars, Mārtiņš Linde, Jānis Ansabergs).

OK Ozons izsaka pateicību dalībniekiem par atsaucību un aicina uz tikšanos Rīgas čempionātā pēc gada!

Treniņš