Paldies Ingai un Jurģim par nenogurstošo entuziasmu un darba spēku, gadu no gada organizējot Rīgas čempionātu. Jūs esat šo sacensību balsts.

Paldies ainavu arhitektam Ģirtam par stafešu distancēm, punktu marķēšanu un radošo pieeju svētdienas sacensību centra plānošanā.

Paldies Kalvim un Ilzei par pieteikumu un rezultātu apstrādi, datorprogrammu dīdīšanu un citu tehnisko jautājumu risināšanu.

Paldies Evijai par kolosālajām un oriģinālajām balvām – dusmīgās piparkūkas noteikti bija ikviena favorīts. Un paldies Daumantam par bērzu sulām.

Paldies Kristīnei V. par starta organizēšanu. Garās distances mežā odu barošana nebija plānā, bet tie parasti uz ballīti nāk neaicināti. Toties no stafetēm noteikti ieguvi varenu iedegumu.

Paldies Ivaram par jaunu telšu mietiņu izgatavošanu un balss netaupīšanu pirmās dienas apbalvošanā, un paldies Madarai, Elizabetei un Diānai par balvu izsniegšanu.

Paldies Gustavam par sportistu dzirdināšanu.

Paldies Ievai V. par bērnu distances marķēšanu un paldies punktu licējiem un likvidētājiem Kasparam K., Jurim J. un Jurim R., Dzintaram, Artūram G., Uvim, Jānim T., Kristapam T.

Paldies Andrim par balsi, stafešu notikumiem sekojot.

Paldies Mārim par rēķinu izrakstīšanu un citu finanšu jautājumu risināšanu.

Paldies Anitai K., Tomam, Keitijai, Jānim L., Ilzei Ā., Baibai, Inesei, Sandim, Ingūnai, Normundam, Ivetai, Alīdai, Ievai Š. un Ancei par sacensību centra celšanu un nojaukšanu, dalībnieku reģistrēšanu, mazmājiņas aprūpi, reklāmas baneru karināšanu, numuru vēršanu uz adatiņām, automašīnu izkārtošanu, starta ceļa marķēšanu un visiem citiem darbiem, bez kuriem sacensības nemaz nenotiktu.

Paldies tiem, kas iesaistījās RČ talkā maija sākumā un sameistaroja dzirdināšanas traukus, noslīpēja medaļas un iemarķēja punktus.

Paldies Laika vecim par iesauļoto seju un pļavu īpašniekiem par pienenēm un zaļo zāli. Un paldies OSveikals.lv par bildēm.

Un paldies tiem, kurus aizmirsu pieminēt. Labs darbs, kas labi padarīts, un tiekamies pēc gada!

11289114_585032018266791_3339280798798700454_o

Līga

Treniņš