RĪGAS SPRINTS

 

Rezultāti, Spliti, grafiki, kartes

Foto

 

Informācija: 3.biļetens

Pieteikšanās LOF sistēmā.

 

Lieldienu balva, kas šogad piespiedu datuma maiņas dēļ norisināsies ar nosaukumu “Rīgas sprints”, ir tradīcijām bagātākās orientēšanās sprinta sacensības Latvijā un vienas no senākajām pasaulē, jo pirmo reizi tās notika jau 2002.gadā, kad sprints pat vēl nebija atzīta kā oficiāla orientēšanās disciplīna.

Orientēšanās kluba Mona paspārnē Lieldienu balva 18 gadu laikā izaugusi par stabilu vērtību Latvijas orientieristu kalendārā un nostiprinājusi lomu kā teicami organizētas sprinta sacensības. Sākot ar jauno sezonu, Lieldienu balvas organizatoru lomu pārņems orientēšanās klubs Ozons.

Šogad Rīgas sprints 29.augustā notiks pie Rīgas augstākās virsotnes – Dzegužkalna. Apvidū, kas pagājušajā vasarā pārbaudīja Pasaules Veterānu čempionāta dalībnieku spēkus sprinta kvalifikācijā, atrodams gan Dzegužkalna parks, gan arī dažādie Iļģuciema dzīvojamie rajoni. Tieši apvidus dažādība un skriešanas un orientēšanās ātrumu pielāgošana tam būs galvenais izaicinājums sacensību dalībniekiem.

Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad ar kluba “Taciņa” gādību paralēli sprintam notiks taku orientēšanās sacensības. Kopā ar taku orientieristiem šīs distances varēs veikt arī sprinta dalībnieki – pēc finiša orientēšanās sprinta distancē.

 

Treniņš