VĒSTURE
2015
Ozons triumfē Latvijas čempionātā stafetēs – vīriešu konkurencē 1. un 3.vieta.
Ozons otro gadu pēc kārtas uzvar Latvijas čempionātā jauktajā sprinta stafetēs.
Labākā Latvijas komanda Jukolā – 139.vieta.
Līga Ārniece un Dāvis Dišlers pārstāv Latviju Pasaules čempionātā Skotijā.
2014
Latvijas čempionātā stafetēs pie uzvaras tiek sieviešu elites komanda.
Ozons uzvar pirmajās Latvijas jauktajās sprinta stafetēs.
Līga Ārniece un Dāvis Dišlers pārstāv Latviju Pasaules čempionātā Itālijā un Eiropas čempionātā Portugālē.
2013
2012
Otro gadu pēc kārtas Ozons uzvar klubu stafetēs.
2011
Ozons uzvar Klubu stafetēs.
Marta pirmajās brīvdienās Saulkrastos noorganizējām Baltijas treneru semināru, kurā piedalījās ap 80 orientēšanās treneriem un sportistiem, kuri cītīgi klausījās Zviedrijas nacionālās izlases vadītāja stāstīto.
Jau otro gadu izdevās noorganizēt RTU telpu orientēšanās sacensības, kurās piedalījās vairāk nekā 200 cilvēki. Distances pa gadu bija kļuvušas vismaz desmitkārt sarežģītākas, jo iepriekšējā rudenī bija iespēja smelties pieredzi Igaunijā, kur šādi mači ir ikdiena ziemas periodā.
2010
Ozona pirmā uzvara tiek izcīnīta orientēšanās klubu futbola turnīrā, kur pēc 3 gadu izmisīgām cīņām, beidzot izdodas visus pārspēt. Līdzīgā Lietuvas turnīrā tika izcīnīta 2. vieta.
Orientēšanās klubs Ozons radies 2010. gada 4. decembrī uz Dziesmusvētku estrādes augstākajiem pakāpieniem, apvienojoties diviem spēcīgiem Rīgas orientēšanās klubiem — Rīgas Skolēnu pilij un Vigai.
Diāna un Madara Latvijas čempionāta sprinta distancē izcīnīja dubultuzvaru — zelts abām meitenēm.
RSP jaunieši uz Kāpu devās ar Rīgas Satiksmes 50. maršruta autobusu.
Lielais vasaras brauciens norisinājās uz Slovākiju, kur jaunieši devās 17 cilvēku sastāvā, lai startētu Slovak Karst Cup.
2009
Darbu RSP beidza Mārtiņš, bet pie iespējas strādāt ar jauniešiem tika Elīna Kārkliņa, līdz ar to mums atkal bija trīs treneri — Ieva, Edgars un Elīna.
Pirmo reizi kā komanda devāmies uz lielo un skarbo Tiomilu Zviedrijā, kur gulējām teltī un izbaudījām īstu Tiomilu pēc pilnas programmas. Ceļā uz Tiomilu apciemojām Anatoliju un Valteru viņu studiju vietā Karlskrūnā.
Lielas vasaras brauciens aizveda mūsu uz Ungāriju, Miškolcu, kur norisinājās Pasaules čempionāts un WOC tūres piecdienas. Braucam ar 40-vietīgu busiņu Semīra un Gerkāna vadībā. Bija piedzīvojumi ar šoferiem, kas noveda pie busa konfiscēšanas un šoferu tiesību atņemšanas.
2008
Septembrī Valters Āboliņš kopā ar Andri Ansabergu un Māru Leitāni izcīnīja sudrabu Pasaules čempionātā rogainingā Igaunijā.
Trenera darbu RSP uzsāka Edgars Bernāns, pārņemot visus Mārtiņa audzēkņus.
Lielais vasaras brauciens veda mūs uz Čehiju, kurp braucām ar divstāvīgo autobusu 60 cilvēku grupā, kopā ar Meridiāna jauniešiem, lai skatītos Pasaules čempionātu un piedalītos Čehijas WOC tūres sešdienās. Dzīvojām universitātes kopmītnēs un ēdām ēdnīcā — labs līmenis, labas sacensības, tikai autobus atpakaļceļā saplīsa.
Čehijā varējām just līdzi arī Anatolijam, kurš jau otro gadu pēc kārtas ieguva tiesības pārstāvēt Latvijas pieaugušo izlasi Pasaules čempionātā.
Atsākām ik nedēļu spēlēt futzālu un pirmo reizi organizējām orientēšanās klubu futbola turnīru, izmantojām savas treniņzāles un palikām 2. vietā aiz Vigas.
Veiksmīgi organizējām Swedbank orientēšanās līgu ar 3 posmiem trīs dažādos gada laikos, ar galveno balvu — 1000 Ls čeku no Swedbank. Visos posmos tika iekļauta mikr-orientēšanās. Pirmais posms notika Mežaparkā, otrais Ventspilī kā Kāpas sprints, bet trešais un noslēdzošais Bādciemā pie Saulkrastiem. Galveno balvu uz pusēm sadalīja V21E un V35E grupu uzvarētāji — Mārtiņš Sirmais un Ivars Žagars.
2007
Kopīgi noorganizējām pirmās mikroorientēšanās sacensības Latvijā. Sacensības norisinājās Mangaļsalā, bija labs laiks un patīkami slapjš purva šķērsojums distancē.
2007. gada jūlijā Austrālijā Anatolijs Tarasovs kopā ar Miku Žagatu un Kalvi Mihailovu izcīnīja Pasaules Junioru čempionāta stafetes bronzas medaļu. Tas vēl joprojām ir labākais Latvijas sasniegums junioru čempionātos neatkarīgās valsts pastāvēšanas laikā.
Anatolijs, vēl būdams juniors, tika iekļauts pieaugošo izlases sastāvā uz Pasaules čempionātu Kijevā, Ukrainā. Viņš startēja sprinta un garās distances kvalifikācijās. Ja sprinta distancē diezko labi neveicās, tad garajā distancē no fināla šķira tikai 17 sekundes.
Lielais vasaras brauciens norisinājās uz Ungāriju, Pecs, kur norisinājās Ungārijas piecdienas. Braucām ap 25 jauniešu bariņā ar Rīgas satiksmes “expreša” busiņu.
Pavasarī RSP trenera darbu pameta Kārlis un Aija, palika Mārtiņš un Ieva.
Rudenī Anatolijam, Mārim un Mārtiņam bija iespēja pirmo reizi piedalīties Eiropas Junioru kausā, kurā neviens līdz šim no Latvijas nebija startējis.
2006
Darbu RSP uzsāka Mārtiņš Līsmanis, palīdzot treneriem noorganizēt treniņus.
2006. gada vasarā Anatolijs izcīnīja desmito vietu pasaules junioru čempionāta garajā distancē Lietuvā.
Lielais vasaras brauciens norisinājās uz Slovākiju, kur piedalījāmies Slovak Karst Cup, ik dienu kāpām kalnos — arī Tatru kalnu pārgājienā un ēdām daudz persiku.
2004
2004. gada pavasarī Beļģijā Anatolijs izcīnīja zeltu pasaules skolēnu čempionāta vidējā distancē.
2002–2003
2002. gadā Polijā un 2003. gadā Slovākijā Anatolijs Tarasovs izcīnīja sudraba medaļu Eiropas jauniešu čempionāta stafetē V16 grupā. 2003. gada čempionāta sprintā bronzas medaļu V18 grupā izcīnīja Mārtiņš Linde. Anatolijs šai pašā sprintā tika pie 6. vietas V16 grupā.
2000
2000. gada pavasarī Izraēlā Mārtiņš Linde kļuva par divkārtēju pasaules skolēnu čempionu.
1994
Drabešos norisinājās liela RSP orientieristu nometne.
1991
Ivars Žagars uzvarēja Pasaules Junioru čempionāta garajā distancē Vācijā.
1961
Tika nodibināta Rīgas Pionieru pils orientēšanās sekcija.