Jau 3. gadu skarbākajās orientēšanās stafetēs var atrast vienu klubu no Latvijas. Iepriekš tā bija RSP komanda, bet šogad tie paši vēži tikai citā kulītē jeb Ozons. Jau februārī Tiomilas blogā varēja lasīt interviju, kas nozīmēja, ka mūsējie turpinās tradīciju, piedaloties vienā no lielākajiem orientēšanās forumiem pasaulē.

Šogad, atšķirībā no iepriekšējiem, uz tiomilu nedosies sieviešu komanda, jo startēt bija gatavas tikai divas orientieristes — Līga Ārniece un Kristīne Kokina, kamēr pārējās izvēlējās visas savas kārtis likt uz startu Jukolā. Tomēr, lai turpmāk negadītos šādi izņēmumi, šogad uz Tiomilu dosies Ozona jauniešu komanda.

Jauniešu stafete

Starts sestdien 11:30. Mūsu komandas sastāvs:

Jauniešu stafetēs uz starta blakus mūsu Miķelim stāsies vēl 299 skrējēji un jauniešiem tā būs fantastiska iespēja izbaudīt lielu, starptautisku sacensību atmosfēru.

Tiomila 2011

Starts sestdien 21:30. Mūsu komandas sastāvs:

Kamēr mūsu stiprākais gals startē skandināvu komandās, mums tomēr ir izdevies savākt diezgan spēcīgu komandu, kuras galvenais uzdevums ir finišēt 9. etapu pirms “artkārtotā” starta 9:55 svētdienas rītā, kas nozīmēs, ka esam iekļuvuši starp pirmajām 150 komandām un būs labs rezultāts mums, komandai, kura iepriekšējos divos gados finišēja bez rezultāta.

Mūsu kluba biedri, kuri startē skandināvu komandās:

Anatolijs Tarasovs — Ärla IF 1 № 52 1. etaps
Dāvis Dišlers — IK Hakarpspojkarna 2 № 100 9. etaps
Reinis Grende — Ärla IF 2 № 337 2. etaps

Sacensībām varēs sekot līdz Tiomilas mājaslapā, kur būs pieejami ne tikai online rezultāti, bet arī radio un Web TV no sacensību centra.

Konkurss

Prognozē kurā vietā ierindosies Ozona komandas un kādas vietas savos etapos izcīnīs vīru komandas dalībnieki.
Uzvarētājs iegūs bezmaksas startu Rīgas čempionāta garajā distancē.

Treniņš