Individuālā distance
Rezultāti https://lof.lv/seriali_rez/?id=2023051324#r
Kartes https://photos.app.goo.gl/WycLpr5XuEtu3D5JA
Foto https://photos.app.goo.gl/FYCp7nQFBNUabaycA

Stafete
Rezultāti https://lof.lv/uploads/sacensibas/2023/2023051424/results.pdf
Spliti https://lof.lv/uploads/sacensibas/2023/2023051424/splits.pdf
Distances https://photos.app.goo.gl/LBYHkLeMzA5M7eYz8
Foto 1 https://failiem.lv/u/aus5bdtn9
Foto 2 https://photos.app.goo.gl/TYHWrh3kDrCZzfJN8

Nākamajā nedēļas nogalē, 13. un 14. maijā, pie Vecmokām Tukuma novadā notiks Ozona čempionāts orientēšanās sportā. Ozons aicina turpināt Latvijas kausa sezonu ar individuālajām un stafešu sacensībām pavasarīgi plaukstošajā mežā.

Kā jau pēdējos gados ierasts, Ozons sestdienā piedāvās individuālās distances, kur lielākā daļa vecuma grupu sacentīsies garajā distancē, bet elites grupai tiks piedāvātas vidējās distances un svētdienā notiks Latvijas Stafešu kausa otrais etaps komandās pa trim.

APVIDUS

Izvēlētais sacensību apvidus atkal ir pie Tukuma – šoreiz pie Vecmokām atrasts mežs, kurā pēdējā orientēšanās skrējiena karte zīmēta 2000. gadā, kad tur notika Kāpas trīsdienas. Kopumā paskarbajā mežā, kas izraibināts ar dažāda vecuma jaunaudzēm, ir ar veģetācijas un reljefa formām piesātinātas vietas, kas nodrošinās dažāda veida un mēroga orientēšanās izaicinājumus, it īpaši šajā pavasara laikā, kad strauji plaukst lapas un orientēšanās pēkšņi kļūst sarežģītāka ierobežotas redzamības dēļ.

Jauno karti, izmantojot Somijā apgūtās zināšanas, ir uzzīmējis Ilgvars Caune:

DISTANCES

Pie distanču plānošanas klubs pielicis pēdējos gados ierasto komandu – Dāvis Dišlers plāno individuālās distances, bet Jānis Tamužs rūpējas par stafešu sacensībām. Par plānojumu jāpiemin tas, ka stafetē lielākajai daļai grupu pēdējais etaps būs garāks par pirmajiem diviem – tas jāņem vērā, sastādot komandas!

PUTNI

Par šī gada sacensību simbolu izvēlēta zilzīlīte – to ir vieglāk sadzirdēt nekā ieraudzīt, bet varbūt mums paveiksies un tā mūs apciemos!

Protams, atzīstot kāda orientēšanās kluba izcilību, kādam no Latvijas orientēšanās klubiem tiks pasniegta ceļojoša Melnā stārķa balva:

Gaidīsim visus mūsu rīkotajās sacensībās!

Nolikums atrodams šeit: https://ozonsok.lv/sacensibas/ozona-cempionats-2023/
Pieteikšanās pieejama LOF tiešsaistes sistēmā līdz 8. maija pusnaktij: https://lof.lv/pieteikumi

Treniņš