Amatciemā, kas jau otro reizi šajā sezonā uzņēma orientieristu pūļus, notika Latvijas čempionāts vidējā distancē un stafetē.

Vidējās distances sacensības, kas piedāvāja patīkami sarežģītas distances, bija sekmīgas Ozona orientieristiem, jo tika izcīnītas četras medaļas. Nepārspējams V70 atkal bija Rodrigo Slaviņš, sudraba medaļu S40 grupā izcīnīja Kristīne Veita un pie bronzas S18 tika Elizabete Blūmentāle.

Taču ļoti iespaidīgs sniegums izdevās Ozona elites vīriem. Veseli četri Ozona pārstāvji iekļuva labāko desmitniekā!

Par sudraba medaļas laureātu kļuva Jānis Tamužs, piektajā vietā ierindojās Dāvis Dišlers, ar augsto astoto vietu pārsteidza Pauls Platais, bet Marģers Kietis noslēdza desmitnieku.

Patīkami, ka stafetē Ozons bija plaši pārstāvēts – bija lielākā pārstāvniecība gan sieviešu (3 komandas), gan vīriešu (4 komandas) elites grupās.

Sieviešu elitē titulu aizstāvēt neizdevās, taču fantastisks sasniegums tika panākts vīriešu elites sacensībās. Esot vadībā no pirmā līdz pēdējam kontrolpunktam, uzvaru izcīnīja Ozona 1.komanda (Jānis Tamužs, Marģers Kietis, Dāvis Dišlers), bet aizraujošā cīņā bronzas medaļas izcīnīja Ozona 2.komanda (Pauls Platais, Mārtiņš Linde, Anatolijs Tarasovs). Šo rindu autors nespēj atsaukt atmiņā gadījumu, kad vīriešu elitē kaut kas tāds būtu pieredzēts, ka viena kluba divas komandas kāpj uz pjedestāla.

DSC_8819

Atzinības un pieminēšanas vērta arī S120 grupas Ozona komandas dominance – Ozona dāmas Linda Katlapa, Iveta Brūvere un Ieva Veģere uzvarēja ar teju 10 minūšu pārsvaru pār otro vietu!

DSC_8834

LČ bija arī pēdējais Latvijas Stafešu kausa posms un ar lepnumu varu paziņot, ka Ozons izcīnījis pirmo vietu V21, 2.vietu S145 un 3.vietu S21 grupā!

Šogad atlicis vēl viens Latvijas čempionāts – 3.oktobrī Pūpolos būs iespēja izcīnīt medaļas LČ o-maratonā.

Foto no LČ.

 

 

Treniņš