Kupls ozoniešu pulks Lieldienas sagaidīja, piedaloties Rīgas Kausos, kas šogad notika netālu no Baldones. Atkal pārliecinājāmies, ka ir labi būt liela klubabiedram, jo reizēm ir iespējams izmantot kāda individuāla kluba biedra resursus klubiskam labumam. Tā pirms nedēļas Ozona kausa 3. posms notika Ģirta Jankovska pagalmā, bet Lieldienās varējām sauļoties, olas ripināt un šūpoties Jurģa Mežsētu pagalmā. Paldies saimniekiem! Un gaidām nākamos piedāvājumus! Mēs vienmēr esam ar mieru pie kāda paciemoties.

Šūpošanās un desiņas gan pirms tam vajadzēja nopelnīt, divas dienas skrienot pa Riekstukalna nogāzēm un slapjo un brikšņaino apkārtnes mežu. Un kā jau ierasts, neiztika bez ozoniešiem starp tiem ko apbalvoja. Uzvaras divu dienu summā izcīnījaDiāna Marta Ruka S14, Andris Tauvens V60, Rodrigo Slaviņš V70. Otrās vietas nopelnīja Elizabete Blūmentāle S14, Madara Brice S16, Iveta Brūvere S21E, bet trešās vietas Antra Jakovela S21A, Anna Slaviņa S70 un Mārtiņš Skujenieks M21A. Mēs esam vislabākie!

Un vēlam veiksmi mūsu džekiem, kas nedēļas nogalē pārstāvēs Ozonu Zviedrijā Tiomilas stafetēs. Bet tas jau būs cits stāsts!

Bildes no Rīgas Kausiem.

Treniņš