Telpu orientēšanās arī šosezon bija pēdējais Ozona kausa posms, kurā varēja iegūt punktus cīņā par lielo kausu.

Ātrākais Ozona orientierists bija Valters Āboliņš, kurš uzrādīja ļoti augstu rezultātu arī kopējā vērtējumā un vēlāk finālā izcīnīja dalīto 3. vietu kopā ar Mārtiņu Lindi, kas bija 2. ātrākais mūsu kluba orientierists. Anatolijs, kurš parasti bija pirmais šāda veida sacensībās, šoreiz tikai trešais, bet kā caur adatas aci iekļūstot fināla skrējienā, spēja attaisnot savu vārdu un finišēja 2. vietā tikai nedaudz atpaliekot no iaguņa Sergeja Bjabyshkina.

Starp sievietēm visātrākā bija Madara, kura apsteidza arī daudzus mūsu puišus. Otrajā vietā Elizabete, trešā Diāna. Līga arī piedalījās sacensībās, bet diemžēl viņas rezultāts nav zināms, jo pēc finiša netika nolasīts idents.

Valters uzreiz pēc šīm sacensībām pieteicās uz Igaunijas telpu orientēšanās pirmo un otro kausa posmu, kas norisinājās šajās brīvdienās. Gaidīsim no viņa iespaidus, kartes un labu rezultātus.

Rezultāti

Bildes no Alfrēda Ulmaņa

Kartes:

Sacensības notika jau ceturto gadu, un kā katru gadu, tās bija bez dalības maksas. Sacensību norisi nodrošināja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, RTU Studentu parlaments, galda spēļu veikals „Ludo”, veikals „Maratons”, labākā picērija Rīgā „Makss un Morics”, kā arī „ZIB” atstarojošas cepures.

Kopējie sacensību rezultāti:

Studenti / V21

1. Bjabyshkin Sergej
2. Tarasovs Anatolijs
3. Linde Mārtiņš
3. Āboliņš Valters
5. Puriņš Mikus
6. Jubelis Andris
7. Godiņš Mārtiņš

Studentes / S21

1. Madara Šadrina

2. Veita Kristīne
3. Bertuka Kristīne
4. Vīķe Laura
5. Buža Dace
6. Johansena Marita

Rezultāti un kartes > www.telpuorientesanas.lv
Kvalifikācija > http://www.rsp.lv/Faili/telpuo2012/telpu_os_kvalif.html
Fināls > http://www.rsp.lv/Faili/telpuo2012/telpu_os_finals.html
Bildes > http://goo.gl/OZebN

Treniņš