Jau otro gadu mūsu kluba rīkotās Latvijas kausa sacensības startēs zem nosaukuma “Ozona čempionāts”.

Šogad par mūsu pasākuma simbolu izraudzīts mazais ērglis, kas ir neliels, bet cēls, asredzīgs un precīzs putns. Šīs īpašības ir noderīgas katram orientieristam. Mazā ērgļa miteklis atrodas netālu no Skaistkalnes kritenēm, kurās šogad norisināsies individuālās distances sacensības. Protams, tuvoties ligzdai neļauj dabas liegums, bet tāpat jutīsimies kā viesi viņa mežā.

Tie, kas bija mūsu sacensību dalībnieki pagājušajā gada čempionāta stafetēs, zinās, kas sagaida – gan unikālās karsta ieplakas, gan vietām intriģējošas nelielu purviņu lāmas un saliņas. Garākajām distancēm spīd arī garāki etapi, kur būs jāizsver, kā labāk izvairīties no mežonīgiem izcirtumiem. Turpinot pēdējos gados ieviesto tradīcijām, elites grupām piedāvāsim dinamisku vidējo distanci, bet visām pārējām grupām – izaicinošu garo distanci.

Stafete, savukārt, notiks Sūnupes kartē, kur iepriekš skrieta gan Rīgas čempionāta individuālā distance 2015.gadā, gan Latvijas čempionāts nakts orientēšanās 2016.gadā. Arī interesants apvidus – purvu vigas un mežaini kalniņi. Garākām distancēm – arī ceļu variantu izvēles pār purviem un izcirtumiem. Lai atsvaidzinātu sacensību rutīnu, šoreiz pēdējais etaps tiks plānots īsāks par pirmajiem diviem – komandā būs jāizspriež par labāko taktiku un, iespējams, pavērsies iespēja oriģināliem komandu sastāviem. Un tad jau manīs, kuri varēs baudīt atzinības mirkļus Andra Rupā skanīgās balss pavadībā.

Nolikums atrodams šeit.

Pieteikšanās LOF pieteikumu sistēmā:

Individuālajai distancei šeit.

Stafetei šeit.

Treniņš