Stīveri, Siguldas novads

Ozona (iepriekš arī Rīgas) čempionāts jau daudzus gadus ir neatņemama Latvijas orientēšanās kalendāra sastāvdaļa, kuras vērtības ir dažādu un jaunu apvidu un izaicinājumu piedāvāšana sacensību dalībniekiem.

Pēc gada pārtraukuma sacensību kalendārā atgriezīsies Ozona čempionāta individuālā distance, kurā elites sportisti sacentīsies vidējā, bet pārējie – garajā distancē.

Individuālās sacensības šogad norisināsies Stīveros, kur dzīvo un karti gatavo Gunārs Dukšte. Piedāvātais apvidus ir daudzveidīgs, aptverot gan skrajus priežu silus, gan gravu reljefu, izcirtumus un aizaugušas un pārpurvojušās bijušās akmeņlauztuves.

Stafešu sacensībās sagaidāmas interesantas taktiskās cīņas, skatītāju atbalsts publiskajos kontrolpunktos, kā arī distanču plānojums, kas radīs iespējas dramatiskiem un negaidītiem pavērsieniem. Turklāt tas viss notiks orientēšanās “balss” Andra Rupā pavadījumā.

Kopš 2017.gada Ozona čempionātā tiek pasniegta speciāla balva – Melnā stārķa statuete. Tā tiek piešķirta kādam orientēšanās klubam par nopelniem orientēšanās dzīves stiprināšanā. Pirms gada to par nopelniem jaunatnes attīstīšanā saņēma OK “Alnis”.

Biļetens: https://ozonsok.lv/sacensibas/ozona-cempionats-2021/

Pirmsstarta informācija

Pieteikums individuālajai distancei: https://lof.lv/pieteikumi/?act=mans&id=2021051500

Pieteikums stafetei: https://lof.lv/pieteikumi/?act=mans&id=2021051600

Treniņš