Iekāpjot Jaunajā Gaiļa gadā, laiks atskatīties uz iesākto, paveikto un plānoto bijušajā 2016. Notikumu ir tiktiešām daudz un dažādi, tāpat kā kluba biedri, jo Ozons piedalās orientēšanās skrējienos un rogaininga sacensībās, rada konkurenci piedzīvojumu mačos un mēģina spēkus skriešanas sacensībās gan pa asfaltu, gan apvidu, rīko treniņus sev un draugiem, kā arī balles un citas izklaides, pārstāv valsts izlasi starptautiskās sacensībās un veido tradīcijas. Mēs esam liels un darbīgs klubs, tāpēc šeit būs atskats uz spilgtākajiem notikumiem.

Nakts treniņi

Margers nakti IMG_3282

http://www.ozonsok.lv/trenini/kopvertejums/
Izskatās, ka šis būs uz palikšanu. Nakts treniņi notiek ne pirmo gadu, un aizvien sevi pierāda kā stabilu un apmeklētu aktivitāti ziemas laikā. Laipni gaidīti ir visi – klubs, dzimums un reliģiskā pārliecība nav svarīga. Visu izšķir vēlme atrast punktus tumsā. Konceps rīkot nakts orientēšanos katru otro otrdienu ir guvis lielu atbalstu, tāpēc 2017.gadā turpināsim tāpat. Ja vēlies būt daļa no naksnīgās kopienas, piesakies uzrīkot kādu no treniņiem!

Parku tūre

Savu atdzimšanu 2016.gadā piedzīvoja Parku tūre. Sadarbībā ar klubu Mona notika vairāki sprinta treniņi, apskrienot dažādus Rīgas rajonus. Atsaucība bija gana ražīga un prieks liels, ka varam atkal izkustināt ne tikai savus kluba biedrus, bet arī draugus.

5

Ozona orientēšanās akadēmija

ozona-akademija

http://www.ozonsok.lv/ozona-orientesanas-akademija/
Jaunievedums mazākiem bērniem, kas varbūt vēl netur karti un kompasu rokās, bet grib kustēties un lustēties. Kompetenti treneri vada nodarbības vairākos Rīgas rajonos. Aizved savu bērnu, viņam/viņai patiks!

Tradīciju veidošana un saglabāšana

15167573_1168563673191850_4789414263099223961_o

http://www.ozonsok.lv/ozona-balle-2016-atskanas-un-foto/
18.novembra pārgājiens un kopīga Jaunā gada sagaidīšana ir silti iemīta taciņa, kas atkārtojas gadu no gada. Šie nesportiskie kluba pasākumi sniedz kopības sajūtu un aicina arī tos, kas ne vienmēr grib skatīties kartē. Turklāt šogad mēs pievienojām vēl vienu jautru atrakciju – Kluba balli. Ja nebiji šogad, droši vari spodrināt apavus nākamajam gadam, jo balle 2017 būs!

15252681_1168563523191865_4678784991020731576_o

Darba pilnas rokas

Rīgas čempionāts ir sacensības, ko rīkojam katru gadu. Tomēr šogad šiem darbiem klāt nāca Latvijas čempionāts nakts orientēšanās un maratonā, kas bija kopprojekts ar klubu Briksnis. Tikt galā ar 3 mačiem sezonas laikā nav joka lieta, tāpēc 2017.gadā šajā jomā strādāsim mierīgāk un prātīgāk.

Medaļas, slava un gods

Vai kāds spēj saskaitīt, cik medaļas pa gadu kaklā kārtas visiem ozoniešiem? Vai kāds spēj pateikt, cik bieži kāpts uz goda pjedestāla? Droši vien, ka pietiks ar vārdu „daudz”, lai neveidotu garu jo garu tabulu ar visu sasniegumu uzskaiti. Zelts un sudrabs elites grupās Latvijas čempionātā stafetēs un otrā vieta Rīgas stafetēs ir noteikti vieni no nozīmīgākajiem kluba panākumiem, bet ne tuvu tie vienīgie. Un kā jau katru gadu Ozona sportisti velk mugurā ne tikai zilos toņus ar O3 simbolu, skrienot tepat un ārvalstīs, bet arī sarkanbaltsarkano, lai pārstāvētu valsti, piemēram, Pasaules čempionātā junioriem un elitei.

davis_euromeeting elizabete

Funkcionāri

Ozonieši ir darbīga tauta. Viņi ne tikai sporto, bet arī gudri runā, sniedz padomus un palīdz sakārtot lietas. Jurģis Krastiņš un Valters Āboliņš ir tie kluba biedri, kas jau vairākus gadus iesaistās pieaugušo un junioru izlases darba vadīšanā. Lepojamies ar jūsu entuziasmu!

Jauns kluba prezidents

Pārvēlēšana ir svēta lieta, un par kluba prezidentu šajā gadā kļuva Normunds Leiņa. Gluži kā citiem lieliem vīriem arī Normundam ir sauklis, kas raksturo viņa un kluba mērķus – ‘’Let’s make Ozons great again!’’

Jaunā gada uzruna

Ja neesi vēl paspējis noskatīties prezidenta Jaunā gada uzrunu, lūdzu, spied šeit: http://www.ozonsok.lv/prezidenta-uzruna-jaunaja-gada/

Treniņš