OZONA ČEMPIONĀTS ORIENTĒŠANĀS SPORTĀ 2022se 21.05.2022. 19:46
XXXVII SELL Studentu spēles orientēšanās sportā
Resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (12)5.5 km 240 m19 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
113Rūdolfs Zērnis94Saldus OK33:240:00
26Matīss Saulīte03Auseklis IK36:26+3:02
310Kārlis Neimanis01Meridiāns OK/CPSS38:29+5:05
411Emīls Zērnis01Saldus OK38:59+5:35
53Andris Svilāns02Ogre OK/SC39:45+6:21
64Jēkabs Niklāvs Janovs01Siguldas Takas40:29+7:05
78Andris Gailis92Auseklis IK43:44+10:20
85Kārlis Lauders88Arhitekti43:46+10:22
97Mārcis Jansons03Meridiāns OK/CPSS46:40+13:16
1012Juris Lebedoks89KURMIS OK1:01:15+27:51
119Ričards Zvagulis00Ziemeļkurzeme OK1:04:38+31:14
 
2Matīss Timermanis03Meridiāns OK/CPSSmp
 
 
 
M21ESELL (23)5.5 km 240 m19 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
117Valters Reneslācis98RIGA TECHNICAL UNIVERSITY36:470:00
220Kaarel Vesilind00University of Tartu36:59+0:12
331Hando Allmann01University of Tartu40:43+3:56
432Nauris Neimanis92Latvian Academy of Sport Educa40:44+3:57
530Kaspars Radziņš87Latvian Academy of Sport Educa41:19+4:32
623Gediminas Janušis91Vilnius University41:31+4:44
724Matīss Slikšjānis98RIGA TECHNICAL UNIVERSITY41:55+5:08
821Dovydas Kausakys01LITHUANIAN SPORTS UNIVERSITY42:52+6:05
915Pauls Alberings01RIGA TECHNICAL UNIVERSITY42:56+6:09
1018Kustu Künnapas01University of Tartu43:14+6:27
1116Aivis Šiliņš97Latvia University of Life Scie43:35+6:48
1228Dāvis Šolmanis01Tallinn University of Technolo44:30+7:43
1326Ramojus Lapinskas01Vilnius University44:56+8:09
1436Simonas Riauka01Kaunas University of Technolog45:49+9:02
1529Kiur Erik Eensaar00University of Tartu48:14+11:27
1635Rihards Gailis01RIGA TECHNICAL UNIVERSITY52:31+15:44
1733Kārlis Ķuzis98RIGA TECHNICAL UNIVERSITY1:16:30+39:43
1822Marios Tammes01Estonian Academy of Security S1:16:44+39:57
 
14Raimond KuttTallinn University of Technolodns
25Emīls Mārtiņš Upenieks99Latvia University of Life Sciedns
27Raiko Marrandi01University of Tartudns
34Dominykas Dulius97Vilnius Gediminas Technical Undns
19Rihards Krūmiņš00RIGA TECHNICAL UNIVERSITYdns
 
 
 
W21E (8)4.8 km 200 m17 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
138Aija Skrastiņa82Briksnis SK39:450:00
240Kristīne Kokina85Meridiāns OK/CPSS41:46+2:01
344Laura Vīķe89Kāpa OK45:13+5:28
439Ieva Rukšāne91Kāpa OK49:39+9:54
543Una Undīne Dzērve03Kāpa OK50:17+10:32
642Zanda Stabiņa01Azimuts OK-Sm BJSS50:58+11:13
737Ieva Nāgele90Kāpa OK1:03:46+24:01
841Ildze Straume74Ziemeļkurzeme OK1:04:07+24:22
 
 
 
W21ESELL (19)4.8 km 200 m17 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
159Tekle Emilija Gvildyte90LITHUANIAN SPORTS UNIVERSITY41:120:00
254Ugne Gineikaite88Lithuanian university of healt44:20+3:08
360Anna Emīlija Suta02RIGA TECHNICAL UNIVERSITY48:12+7:00
445Lorely Kõrvel01Estonian Academy of Security S49:03+7:51
550Akvile Bartkevičiūte98Lithuanian university of healt50:07+8:55
652Deimante Motiejūnaite98Lithuanian university of healt50:45+9:33
757Emilija Tamoševičiūtė03Vilnius University51:32+10:20
861Ieva Ivbule98Latvia University of Life Scie54:01+12:49
956Sabīne Valtasa00RIGA TECHNICAL UNIVERSITY55:00+13:48
1049Gedvile Diržiūte95Vilnius University56:16+15:04
1155Malvina Giniskyte02Vilnius Gediminas Technical Un56:53+15:41
1253Gerda Veikutyte98Vilnius Gediminas Technical Un1:00:12+19:00
1362Rugile Daliūte99Kaunas University of Technolog1:01:03+19:51
1451Kairiin Märtson01Estonian Academy of Security S1:05:15+24:03
1547Viktorija Drazdauskaite00Vilnius Gediminas Technical Un1:05:34+24:22
1646Kristīna Ēce73University of Latvia1:31:41+50:29
1763Viktorija Vendiņa86Latvia University of Life Scie1:35:31+54:19
 
58Aija Denija Trēziņa02RIGA TECHNICAL UNIVERSITYdns
48Elza Ķuze02RIGA TECHNICAL UNIVERSITYdns
 
 
 
W8 (3)1.6 km 20 m5 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
171Daina Dzvinko14ZVOC-VBSS19:060:00
270Anne Jūle Krastiņa14Ogre OK/SC31:40+12:34
 
72Felicita Priedīte14Auseklis IKdns
 
 
 
W10 (14)1.6 km 20 m5 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
197Madara Grauduma13Meridiāns OK/CPSS13:370:00
294Elēna Bremze13Ogre OK/SC15:12+1:35
388Herta Grantskalna12Kāpa OK/Ādažu BJSS19:01+5:24
491Elza Vītola12Kāpa OK19:46+6:09
592Ulrika Volframa13Ikšķile OK/OSC20:10+6:33
684Anabella Luika12Meridiāns OK/CPSS20:42+7:05
793Luīze Riekstiņa13Madonas BJSS/OK Arona22:16+8:39
890Elza Tumene13Ikšķile OK/OSC26:21+12:44
985Marta Smilgaine12Saldus OK26:36+12:59
1096Marija Smilgaine13Saldus OK28:45+15:08
1187Ramona Kauliņa13Kāpa OK29:51+16:14
1295Rota Ķibere13ZVOC-VBSS30:17+16:40
1389Šarlote Vilciņa12Kāpa OK32:04+18:27
1486Rūta Meiere12Ziemeļkurzeme OK32:05+18:28
 
 
 
W12 (20)2.0 km 30 m7 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1136Liene Riekstiņa10Madonas BJSS/OK Arona16:420:00
2140Katrīna Cīrule11Auseklis IK19:59+3:17
3134Henriete Priedīte10Auseklis IK20:08+3:26
4133Karlīna Dobule11Ikšķile OK/OSC20:51+4:09
5145Amanta Mikijanska10Auseklis IK21:08+4:26
6132Madara Zakrevska10Alnis OK-JNSC21:51+5:09
7146Lizete Kleina11Alnis OK-JNSC23:00+6:18
8131Renāte Grase11Ogre OK/SC24:38+7:56
9141Odrija Stolere11Ikšķile OK/OSC30:27+13:45
10135Estere Dobule10Ikšķile OK/OSC30:52+14:10
11138Kate Balode10Ziemeļkurzeme OK34:17+17:35
12137Elīza Koškina10Alnis OK-JNSC36:15+19:33
13129Laura Jānelsiņa10Meridiāns OK/CPSS44:31+27:49
14130Kate Daģe11Alnis OK-JNSC50:24+33:42
15128Una Voliņeca10Alnis OK-JNSC54:11+37:29
16142Samanta Kuntiņa11Ogre OK/SC1:12:41+55:59
 
144Adelīna Puķīte10Ogre OK/SCmp
139Anna Ozarska11Ikšķile OK/OSCdnf
147Amanda Fridrihsone11ZVOC-VBSSdns
143Elīza Romanovska11Ikšķile OK/OSCdns
 
 
 
W14 (20)3.0 km 80 m9 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1185Lauma Jānelsiņa08Meridiāns OK/CPSS24:340:00
2192Lillija Brice08Bez kompasa25:26+0:52
3197Marta Vaļģe09ZVOC-VBSS26:24+1:50
4186Elīza Eisaka09Ogre OK/SC28:34+4:00
5190Madara Zīberte09Alnis OK-JNSC34:31+9:57
6181Auguste Zīle09Alnis OK-JNSC35:17+10:43
7187Laura Puķīte08Meridiāns OK/CPSS35:54+11:20
8188Krista Grantskalna09Kāpa OK/Ādažu BJSS36:11+11:37
9196Elma Bremze08Ogre OK/SC36:39+12:05
10183Eleonora Priedīte08Auseklis IK39:13+14:39
11194Līga Grava09Kāpa OK/Ādažu BJSS39:41+15:07
12182Anna Dzedone08Meridiāns OK/CPSS41:39+17:05
13184Emīlija Terentjeva09Kāpa OK/Ādažu BJSS44:26+19:52
14179Sofija Stolere08Ikšķile OK/OSC1:10:38+46:04
 
195Nora Einberga08ZVOC-VBSSmp
193Patrīcija Laufmane08ZVOC-VBSSmp
180Deimantė Pušinytė09Šiaulių JTCdnf
198Marta Makarova08Ikšķile OK/OSCdns
191Anna Baškere08ZVOC-VBSSdns
189Dārta Neringa Krastkalne09Siguldas sporta skoladns
 
 
 
W16 (14)3.8 km 90 m7 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1230Grieta Grantskalna07Kāpa OK/Ādažu BJSS38:190:00
2225Viktorija Bērziņa07Madonas BJSS/OK Arona39:03+0:44
3228Māra Segliņa07Alnis OK-JNSC39:26+1:07
4236Paula Ķirkuma07Kāpa OK/Ādažu BJSS40:03+1:44
5233Madara Ilze Grebūna06ZVOC-VBSS40:04+1:45
6231Evelīna Kairiša07Alnis OK-JNSC41:37+3:18
7237Anete Stabiņa07Azimuts OK-Sm BJSS44:02+5:43
8227Evelīna Galeja07Madonas BJSS/OK Arona44:38+6:19
9232Marta Kalniņa07Azimuts OK-Sm BJSS46:49+8:30
10234Vanesa Benedikta Jegorova06Madonas BJSS/OK Arona49:47+11:28
11235Nikija Biruma06ZVOC-VBSS1:02:39+24:20
12226Terēze Ikauniece07Ikšķile OK/OSC1:10:36+32:17
 
229Anete Salava07Siguldas sporta skoladns
224Brigita Abukaitytė06Šiaulių JTCdns
 
 
 
W18 (8)5.1 km 170 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1254Rūta Dāboliņa05Meridiāns OK/CPSS53:530:00
2256Krista Stūre05ZVOC-VBSS57:19+3:26
3251Sabīne Strazdiņa05Meridiāns OK1:01:44+7:51
4258Sindija Letīcija Brakmane05Alnis OK-JNSC1:06:21+12:28
5252Daniela Krasovska05Sēlijas mežs OSK1:09:35+15:42
6257Gintarė Gapšytė05Šiaulių JTC1:21:07+27:14
7255Greta Mazuraitytė05Šiaulių JTC1:27:06+33:13
8253Elīze Bremze05Ogre OK/SC1:27:24+33:31
 
 
 
W20 (3)5.8 km 190 m12 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1264Taiga Lazdāne02Auseklis IK1:03:390:00
2263Anna Buholca03Alnis OK-JNSC1:16:21+12:42
3265Laura Nikola Pinne02Sēlijas mežs OSK1:22:55+19:16
 
 
 
W21A (5)5.8 km 190 m12 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1273Madara Šneidere89Auseklis IK1:10:410:00
2272Guna Briža89Ziemeļkurzeme OK1:13:40+2:59
3274Līga Meļķerte89Saldus OK1:15:29+4:48
4271Rusova-Lusis AnceInd.1:17:35+6:54
5275Ludmila Kozačenko90Kāpa OK1:34:50+24:09
 
 
 
W21B (3)3.8 km 90 m7 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1285Signe Jānelsiņa83Meridiāns OK/CPSS39:310:00
2287Aiga Švalbe81Alnis OK-JNSC43:50+4:19
3286Laura Poga84Ikšķile OK/OSC57:38+18:07
 
 
 
W35 (8)5.9 km 190 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1302Ilona Daģe84Alnis OK-JNSC53:510:00
2301Anita Užule83Kāpa OK57:23+3:32
3304Ieva Mauliņa76Briksnis SK1:00:35+6:44
4303Elīna Petrovska86Surikati1:03:52+10:01
5305Māra Vilciņa83Kāpa OK1:10:37+16:46
6298Dace Traniņa79Taka TOK1:31:39+37:48
 
299Inese Vārna85Ziemeļkurzeme OKmp
300Līva Veļķere87Alūksne OKdnf
 
 
 
W40 (10)5.4 km 170 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1329Linda Krūmiņa80Briksnis SK59:390:00
2320Karīna Janova79Siguldas Takas1:07:28+7:49
3325Anžela Šapovalova78Auseklis IK1:07:37+7:58
4324Ieva Krastiņa80Briksnis SK1:11:27+11:48
5326Rasa Kumpyte79Lėvuo1:15:33+15:54
6328Kristīne Kadaša80Eko O1:16:03+16:24
7327Gunta Brazauska80Alnis OK-JNSC1:19:01+19:22
8321Ieva Dobule80Briksnis SK1:23:49+24:10
9322Sandra Priedīte80Auseklis IK1:27:20+27:41
 
323Kristīne Meistare79Ikšķile OK/OSCdns
 
 
 
W45 (7)5.4 km 170 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1354Zaiga Ozoliņa74Kāpa OK1:01:480:00
2352Ieva Godiņa76Azimuts OK-Sm BJSS1:05:36+3:48
3353Anita Saulīte76Auseklis IK1:06:07+4:19
4357Aiga Kalniņa74Bez kompasa1:08:51+7:03
5355Laura Luika76Meridiāns OK/CPSS1:30:27+28:39
6351Ieva Štāle73Ogre OK/SC1:40:07+38:19
 
356Ieva Meiere76Ziemeļkurzeme OKmp
 
 
 
W50 (12)4.2 km 130 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1385Līga Virbule69Taka TOK44:440:00
2382Iveta Brūvere65Ozons50:04+5:20
3383Jolanta Bura70Auseklis IK50:43+5:59
4391Inta Mihailova68Auseklis IK51:47+7:03
5388Līga Smilgaine71Saldus OK53:45+9:01
6380Vija Šiltere67Auseklis IK53:54+9:10
7384Sanita Strazdiņa70Meridiāns OK54:53+10:09
8386Ilze Žagare71Ozons57:29+12:45
9389Rita Kalnpure70Auseklis IK59:31+14:47
10381Indra Segliņa70Alnis OK-JNSC1:00:29+15:45
11390Santa Blūma71Alnis OK-JNSC1:11:13+26:29
12387Lāsma Šlosberga71Alnis OK-JNSC1:16:53+32:09
 
 
 
W55 (6)4.2 km 130 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1409Daina Livdāne67Alnis OK-JNSC56:550:00
2410Ilze Lūkina67Siguldas Takas1:02:56+6:01
3408Baiba Ozola64Mona OK1:08:11+11:16
4406Inta Poriķe63Alnis OK-JNSC1:09:07+12:12
5407Mudīte Šteina63Saldus OK1:28:26+31:31
 
405Inese Lācare66SILVAmp
 
 
 
W60 (10)3.2 km 70 m10 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1431Odeta Turka62Taka TOK36:340:00
2430Baiba Zariņa61Ozons36:58+0:24
3432Dace Cebule59Ogre OK/SC38:51+2:17
4433Iveta Priedīte60Saldus OK41:49+5:15
5424Skaidrīte Otaņķe60Taka TOK43:41+7:07
6425Mudīte Kaļķe58Alnis OK-JNSC53:08+16:34
7427Ineta Aulika62Mona OK1:03:12+26:38
8428Valentīna Grasmane62KURMIS OK1:03:16+26:42
9426Andra Melbārde57SILVA1:08:16+31:42
 
429Andra Jansone59Individuālidns
 
 
 
W65 (8)3.2 km 70 m10 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1455Velga Buša57Mona OK34:540:00
2449Lauma Žilko53Kāpa OK37:33+2:39
3456Ārija Šinke57Kāpa OK40:11+5:17
4453Ligita Grunde54Kāpa OK42:25+7:31
5452Vladislava Zvirbule53OK KO42:47+7:53
6454Inese Purgaile56SILVA44:17+9:23
7451Tamāra Kosmačeva56Kāpa OK1:03:08+28:14
8450Vita Polkovņikova57Mona OK1:17:55+43:01
 
 
 
W70 (1)2.8 km 50 m9 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1465Ruta Kukka50Kāpa OK39:270:00
 
 
 
W75 (2)2.8 km 50 m9 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1471Māra Bolšteina43Alnis OK-JNSC50:250:00
2472Vaira Černiševa45Ziemeļkurzeme OK1:36:11+45:46
 
 
 
W80 (1)2.8 km 50 m9 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1479Velta Zjatkova39Alnis OK-JNSC1:27:140:00
 
 
 
W85 (1)2.8 km 50 m9 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1484Aija Andersone36Fonons1:45:130:00
 
 
 
M8 (5)1.6 km 20 m5 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
167Eduards Endele14Meridiāns OK/CPSS16:430:00
268Olivers Daģis14Alnis OK-JNSC17:45+1:02
364Miķelis Rudzītis14Ogre OK/SC19:23+2:40
465Jānis Ruža14Meridiāns OK/CPSS25:40+8:57
566Miķelis Vilciņš17Kāpa OK48:45+32:02
 
 
 
M10 (9)1.6 km 20 m5 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
180Kristaps Krūmiņš12Alnis OK-JNSC14:170:00
274Ernests Hercenbergs12Līgatne15:20+1:03
377Gustavs Solovjovs12Azimuts OK-Sm BJSS18:05+3:48
475Artūrs Kalniņš12Azimuts OK-Sm BJSS20:26+6:09
576Zintis Dzvinko12ZVOC-VBSS21:38+7:21
682Haralds Baranovskis12Ikšķile OK/OSC23:29+9:12
778Dāvids Saliņš12ZVOC-VBSS31:25+17:08
 
79Arvīds Nulle12Azimuts OK-Sm BJSSdns
81Kristaps Dzērve13Kāpa OKdns
 
 
 
M12 (29)2.0 km 30 m7 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1101Arturs Jānis Krastiņš10Ogre OK/SC19:320:00
2102Dāvis Bartuševics10Alnis OK-JNSC19:52+0:20
3107Teodors Rebinovs10Meridiāns OK/CPSS21:24+1:52
4120Timotejs Janovs11Siguldas Takas23:04+3:32
5100Lenarts Straume10Auseklis IK23:34+4:02
6108Adrians Moruzs11ZVOC-VBSS24:20+4:48
7122Artis Harkins10Azimuts OK-Sm BJSS26:42+7:10
8125Gustavs Krišjāni Pērkons12Auseklis IK28:11+8:39
9116Klāvs Konovalovs10Madonas BJSS/OK Arona28:27+8:55
10121Emīls Heino Rinkevičs11Ikšķile OK/OSC28:40+9:08
11117Toms Rožkalns10Kāpa OK/Ādažu BJSS30:16+10:44
12127Kristofers Laķis10Auseklis IK31:44+12:12
13119Juris Kaldovskis11Ikšķile OK/OSC32:20+12:48
14115Gustavs Arnicāns11Kāpa OK/Ādažu BJSS33:13+13:41
15126Edijs Mutors10Madonas BJSS/OK Arona33:34+14:02
16113Toms Prauliņš11Alnis OK-JNSC34:35+15:03
17118Gatis Gruzis11Ogre OK/SC35:07+15:35
18103Filips Ozoliņš11Ogre OK/SC35:21+15:49
19124Gustavs Akimovs11SILVA37:17+17:45
20105Matīss Utāns11Kāpa OK37:26+17:54
21106Agris Peļņa10ZVOC-VBSS37:29+17:57
22114Ernests Pauriņš11Ikšķile OK/OSC42:32+23:00
2399Roberts Kazaks11Kāpa OK/Ādažu BJSS49:31+29:59
24110Jānis Millers11ZVOC-VBSS51:15+31:43
 
112Niklāvs Staņa10Auseklis IKmp
109Atis Vārtukapteinis11Auseklis IKdnf
111Ernests Artis Kušnarevs11Ikšķile OK/OSCdnf
123Kristers Zembahs10Madonas BJSS/OK Aronadns
104Markuss Jonaitis11ZVOC-VBSSdns
 
 
 
M14 (29)3.8 km 90 m7 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1161Lars Anders Luiks09Meridiāns OK/CPSS27:530:00
2172Jēkabs Graudums10Meridiāns OK/CPSS29:01+1:08
3165Mārtiņš Cīrulis08Auseklis IK30:14+2:21
4166Miks Graudums10Meridiāns OK/CPSS30:46+2:53
5159Ralfs Prauliņš08Alnis OK-JNSC30:52+2:59
6171Valters Jonikāns09Ogre OK/SC31:20+3:27
7158Kristofers Kančs08Kāpa OK/Ādažu BJSS34:32+6:39
8157Raitis Kārkliņš08Alnis OK-JNSC37:14+9:21
9162Gustavs Millers09Ogre OK/SC38:54+11:01
10151Edvards Rebinovs09Meridiāns OK/CPSS39:34+11:41
11164Renārs Ruža09Meridiāns OK/CPSS39:43+11:50
12177Sebastians Janovs09Siguldas Takas41:20+13:27
13154Konrāds Alsbergs08Kāpa OK/Ādažu BJSS42:23+14:30
14170Nils Romanovskis09Ikšķile OK/OSC42:53+15:00
15149Helvijs Tupureins08Kāpa OK/Ādažu BJSS43:52+15:59
16156Ernests Heidingers08Ogre OK/SC44:42+16:49
17168Ignas Balčiūnas08Šiaulių JTC47:47+19:54
18155Gustavs Dubovs08Auseklis IK47:49+19:56
19153Kārlis Baranovskis08Ikšķile OK/OSC47:57+20:04
20152Ričards Lācis08Kāpa OK/Ādažu BJSS48:45+20:52
21173Matīss Rudzītis09Ogre OK/SC49:19+21:26
22150Dovydas Nevulis09Šiaulių JTC51:09+23:16
23167Krišjānis Rožkalns08Kāpa OK/Ādažu BJSS58:15+30:22
24169Emīls Vilkaušs08Alnis OK-JNSC58:34+30:41
25163Roberts Aniņš08ZVOC-VBSS1:02:42+34:49
 
175Dāvis Strīķis08Alnis OK-JNSCmp
160Pēteris Arnicāns08Kāpa OK/Ādažu BJSSdns
174Oskars Gills09Auseklis IKdns
176Pēteris Nulle09Azimuts OK-Sm BJSSdns
 
 
 
M16 (23)5.8 km 180 m12 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1205Lūkass Siliņš07Ogre OK/SC46:360:00
2211Niklāvs Dravants07Meridiāns OK/CPSS50:37+4:01
3208Rinalds Ruža06Meridiāns OK/CPSS51:53+5:17
4217Roberts Graudiņš07Kāpa OK/Ādažu BJSS54:15+7:39
5207Gustavs Plonis06Alnis OK-JNSC54:56+8:20
6203Renārs Grasis07Ogre OK/SC55:05+8:29
7221Matīss Ričards Rozenbergs06Alnis OK-JNSC58:07+11:31
8214Nauris Pinne06Sēlijas mežs OSK1:00:14+13:38
9210Kevins Švalbe07Alnis OK-JNSC1:02:18+15:42
10219Ernests Malējs06Meridiāns OK/CPSS1:06:06+19:30
11204Uvis Šolmanis06Auseklis IK1:11:39+25:03
12201Renārs Vanags06Alnis OK-JNSC1:12:57+26:21
13202Gvidas Šidlauskas06Šiaulių JTC1:17:56+31:20
14215Rīčards Vēveris06Kāpa OK/Ādažu BJSS1:17:59+31:23
15222Deividas Liubinas07Šiaulių JTC1:18:42+32:06
16209Rūdolfs Gills07Auseklis IK1:21:59+35:23
17220Mykolas Liansbergas06Šiaulių JTC1:24:50+38:14
18212Roberts Vanags07Alnis OK-JNSC1:27:16+40:40
19216Gatis Vecziediņš06Ogre OK/SC1:33:14+46:38
20206Mikus Šauriņš07Kāpa OK/Ādažu BJSS1:33:31+46:55
 
200Laurynas Gudauskas06Šiaulių JTCmp
213Otto Otomārs Veips07Ogre OK/SCdnf
218Gustavs Ribaks06Auseklis IKdns
 
 
 
M18 (11)7.7 km 300 m19 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1242Audris Odo Vītoliņš05Ogre OK/SC1:09:480:00
2245Tomass Turlajs04Meridiāns OK/CPSS1:13:57+4:09
3243Edvards Krūmiņš05Alnis OK-JNSC1:14:38+4:50
4239Arvīds Gills04Auseklis IK1:15:37+5:49
5241Mārtiņš Reinis Trops04Meridiāns OK/CPSS1:20:41+10:53
6249Jēkabs Segliņš04Alnis OK-JNSC1:26:20+16:32
7240Ričards Zīberts05Alnis OK-JNSC1:34:13+24:25
8244Kajus Sungaila04Šiaulių JTC1:36:49+27:01
 
246Emīls Lecinskis05Kāpa OKmp
247Dāvids Voitehovskis05ZVOC-VBSSdnf
248Emīls Saulīte05Auseklis IKdns
 
 
 
M20 (2)8.8 km 320 m22 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1260Artems Babins03Madonas BJSS/OK Arona1:37:030:00
2261Paulis Janovs03Siguldas Takas1:44:50+7:47
 
 
 
M21A (3)7.7 km 300 m19 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1268Jānis Brižs88Ziemeļkurzeme OK1:12:400:00
2269Kalvis Kažoks93Alnis OK-JNSC1:13:26+0:46
3267Jānis Sapats93Alnis OK-JNSC1:14:08+1:28
 
 
 
M21B (8)5.8 km 180 m12 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1278Andris Mikijanskis80Mežmalas/Madona53:450:00
2280Māris Cīrulis75Auseklis IK1:04:30+10:45
3277Rolands Dakteris75Alnis OK-JNSC1:06:40+12:55
4279Ruslans Gelbis88SILVA1:07:32+13:47
5282Ģirts Goško82Auseklis IK1:08:11+14:26
6283Reinis Bļodnieks97Individuāli1:14:34+20:49
7281Māris Katkovskis91Meridiāns OK/CPSS1:16:16+22:31
 
276Lūsis PēterisInd.dnf
 
 
 
M35 (10)8.8 km 320 m22 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1291Jānis Rukšāns85Kāpa OK1:21:430:00
2290Ivars Celiņš87Meridiāns OK/CPSS1:22:44+1:01
3295Kārlis Vilciņš84Kāpa OK1:31:56+10:13
4289Jānis Mellups86Taka TOK1:38:13+16:30
5294Emīls Endele86KURMIS OK1:49:11+27:28
6296Andis Komarovs87Individuāli1:50:47+29:04
7297Raimonds Rebinovs85Meridiāns OK1:59:49+38:06
8293Valters Veiss85Kāpa OK2:05:57+44:14
9292Mārtiņš Sijāts86Alūksne OK2:23:26+1:01:43
 
288N NTallinn University of Technolodnf
 
 
 
M40 (13)7.5 km 290 m20 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1319Gatis Grīnbergs81Saldus OK1:03:000:00
2314Māris Freimanis82SILVA1:05:00+2:00
3315Viktors Mateičs78Saldus OK1:08:45+5:45
4311Rihards Akimovs79SILVA1:17:33+14:33
5312Salvis Daģis81Alnis OK-JNSC1:20:47+17:47
6317Jānis Kukks79Ind.1:23:44+20:44
7309Uģis Inka76Meridiāns OK/CPSS1:24:35+21:35
8310Sandris Riekstiņš78Madonas BJSS/OK Arona1:26:45+23:45
9313Kārlis Priedītis80Auseklis IK1:28:31+25:31
10316Jānis Incenbergs81Kāpa OK1:31:08+28:08
 
308Gatis Ribaks77Auseklis IKdns
318Jānis Saliņš80Kāpa OKdns
307Sandis Zukulis81Surikatidns
 
 
 
M45 (18)6.6 km 230 m17 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1341Oskars Zernis69Saldus OK49:590:00
2339Guntars Šmitiņš71Purva Bridējs OK54:01+4:02
3335Mārtiņš Godiņš74Azimuts OK-Sm BJSS58:42+8:43
4331Audrius Smilgius70OSK Takas58:55+8:56
5338Harijs Meiers74Ziemeļkurzeme OK59:05+9:06
6347Gatis Dzērve76Kāpa OK59:49+9:50
7337Mārtiņš Dravants77Meridiāns OK/CPSS1:00:00+10:01
8344Mindaugas Kvedaravicius75Lėvuo1:00:07+10:08
9342Ingus Grasis72Auseklis IK1:01:56+11:57
10336Ernests Koleda76Inčukalns1:02:23+12:24
11348Valdis Janovs77Siguldas Takas1:03:53+13:54
12340Raimonds Bondars73Latvijas Finieris1:08:18+18:19
13345Viesturs Šlosbergs77Alnis OK-JNSC1:10:49+20:50
14343Mareks Indāns72Ogre OK/SC1:12:39+22:40
15349Kaspars Staņa73Briksnis SK1:17:00+27:01
16346Roberts Stinge77Saldus OK1:28:17+38:18
17332Uģis Kūliņš72Kāpa OK1:40:12+50:13
 
333Māris Balčūns73Individuālidnf
 
 
 
M50 (20)6.4 km 210 m17 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1377Andris Leja70Ziemeļkurzeme OK59:460:00
2378Ints Ulmanis68Auseklis IK1:02:49+3:03
3366Andris Strazdiņš71Meridiāns OK1:03:03+3:17
4373Uvis Soika71Ozons1:03:36+3:50
5375Aigars Treijers71Ogre OK/SC1:04:15+4:29
6360Raivis Reinsons69Mežmalas/Madona1:07:15+7:29
7372Jurijs Narels68Sēlijas mežs OSK1:10:23+10:37
8363Alvis Lepiksons71Auseklis IK1:14:53+15:07
9368Māris Stabiņš68Azimuts OK-Sm BJSS1:15:42+15:56
10371Juris Knēts68Meridiāns OK1:19:21+19:35
11376Egons Šolmanis69Auseklis IK1:22:34+22:48
12365Dzintars Laķis68Auseklis IK1:23:41+23:55
13364Igors Bogdanovs69SRD SK1:25:25+25:39
14362Zintis Brasavs-Muižnieks70Alnis OK-JNSC1:27:51+28:05
15361Artūras Gapšys72Šiaulių JTC1:42:31+42:45
16359Aldis Razgaila67Individuāli1:47:56+48:10
17370Armands Vilciņš68Ikšķile OK/OSC3:09:56+2:10:10
 
369Ainārs Šiliņš68Alnis OK-JNSCmp
374Valdis Lepiksons71Auseklis IKmp
367Ivars Valtass69Saldus OKdns
 
 
 
M55 (10)5.4 km 170 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1401Ģirts Zīlišķis63Mona OK54:040:00
2397Sergejs Šadrins65Kāpa OK55:44+1:40
3398Juris Lūsītis65Meridiāns OK/CPSS1:01:04+7:00
4395Jānis Nulle65Azimuts OK-Sm BJSS1:01:53+7:49
5393Ivars Plankais64Saldus OK1:05:40+11:36
6399Ilmārs Dukulis64Alnis OK-JNSC1:06:39+12:35
7394Kalvis Bricis63Bez kompasa1:11:37+17:33
8402Māris Jēkabsons64Ziemeļkurzeme OK1:19:11+25:07
9400Guntis Lūkins66Meža sports1:37:29+43:25
 
403Ingus Rektiņš67Meridiāns OK/CPSSdns
 
 
 
M60 (12)4.2 km 130 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1415Harijs Lācars58SILVA41:110:00
2413Ģirts Mamis58Mona OK41:30+0:19
3418Ainārs Gailis62Auseklis IK42:59+1:48
4414Guntis Dude60Alnis OK-JNSC43:25+2:14
5412Ēriks Ūdris62Meridiāns OK/CPSS43:41+2:30
6422Dainis Priedītis61Saldus OK49:38+8:27
7419Ivars Pucens58Mona OK50:33+9:22
8420Edmunds Krastiņš58Ind.53:02+11:51
9411Pranas MockusLithuanian university of healt57:03+15:52
10417Ojārs Milleris59Zosēni59:20+18:09
11416Pēteris Zariņš61Mona OK59:32+18:21
12421Uldis Pekuss58Mona OK1:05:43+24:32
 
 
 
M65 (13)3.6 km 90 m10 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1441Varis Peisenieks57Kāpa OK30:510:00
2438Glen Grant53Ozons36:14+5:23
3439Rolands Laveiķis56Kāpa OK36:30+5:39
4444Jānis Turks55Taka TOK37:47+6:56
5436Juris Šinke57Kāpa OK39:15+8:24
6440Ivars Muzikants57Mona OK39:43+8:52
7442Jānis Pērkons56Auseklis IK40:02+9:11
8445Juris Pētersons57Mona OK46:47+15:56
9437Māris Otaņķis56Taka TOK51:08+20:17
10435Ivars Ansviesulis54Prizma53:57+23:06
11446Elmārs Antons56Sprīdītis TSK57:14+26:23
12443Andris Žilko53Kāpa OK59:36+28:45
13447Raimonds Krēsliņš57Mona OK1:00:10+29:19
 
 
 
M70 (6)3.1 km 70 m9 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1458Helmuts Lukačovs50SILVA36:580:00
2459Valērijs Pahomovs49Fonons38:46+1:48
3460Uldis Ždanovs51OK KO46:12+9:14
4461Volli Kukk49Kāpa OK55:24+18:26
5463Miervaldis Bušs52Alnis OK-JNSC1:23:23+46:25
 
462Ilmārs Limbēns48Siguldadns
 
 
 
M75 (3)3.1 km 70 m9 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1468Romualdas Veršinskas47Šiaulių JTC45:090:00
2469Juris Zvirgzds42Fonons OK50:53+5:44
3467Uldis Alksnis46Fonons OK55:19+10:10
 
 
 
M80 (4)3.1 km 70 m9 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1476Rodrigo Slaviņš39Ozons45:520:00
2477Arvīds Teteris40Taka TOK53:34+7:42
3474Arno Līcis39Ozons1:14:08+28:16
4475Vadims Černiševs38Ziemeļkurzeme OK1:43:38+57:46
 
 
 
M85 (2)3.1 km 70 m9 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1482Jānis Pommers34Taka TOK1:17:060:00
2481Ojārs Leikarts35Taka TOK1:50:13+33:07
 
 
 
OPEN1 (11)3.8 km 90 m7 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
1Genādijs Gordeiko61Individuāli47:140:00
2Vilis Livdāns64Alnis OK-JNSC49:23+2:09
3Dace Goško81Auseklis IK55:05+7:51
4Anna Marija FīrereIndividuāli1:00:32+13:18
5Ingūna Leiškalne60Ziemeļkurzeme OK1:18:12+30:58
6Kristīne FīrereIndividuāli1:21:02+33:48
7485Ilze VaboleBebri1:24:20+37:06
8Sintija Vītola80Ikšķile OK/OSC1:51:32+1:04:18
9Dace Ikauniece84Ikšķile OK/OSC1:51:34+1:04:20
 
486Edgars HercenbergsLīgatnemp
Pauls Olafs Straume06Auseklis IKdns
 
 
 
OPEN2 (2)7.7 km 300 m19 C
PlStnoNameYBClubTimeDiff.
487Arnis GrasisAuseklis IKdnf
Māris Beikerts70Individuālidns