Straujiem soļiem tuvojas pavasaris un jaunās sacensību sezonas sākums, un pienācis laiks nu jau kārtējām Ozona nakts orientēšanās treniņu noslēgumam.

Šoreiz dalībniekus gaida aizraujoša un tehniski prasīga iedzīšanas distance Edmunda Zvaigznes pagājušajā gadā zīmētā kartē Pumpuros, Jūrmalā. Starts iedzīšanas distancei, atbilstoši nakts orientēšanās treniņu kopvērtējumam, tiks dots plkst. 19:00, kad mežā, kā pirmais dosies neapstrīdamais kopvērtējuma līderis Jānis Tamužs. Bet varam pačukstēt, ka distances plānojums sola aizraujošu cīņu un iespēju ikvienam pakāpties augstāk gala rezultātu tabulā. Vairāk informācijas un pieteikšanās šeit – https://goo.gl/Z8y2nD.

Aicināti piedalīties ir ne tikai regulārie nakts orientēšanās treniņu dalībnieki, bet arī visi pārējie orientēšanās entuziasti – starts tiem, kas sevi nevar atrast kopvērtējuma tabulā, tiks dots no plkst. 19:10.

Aicinām arī pievērst uzmanību, ka noslēdzošajā kārtā atzīmēšanās notiks, izmantojot SportIdent sistēmu, tādēļ lūgums visus dalībniekus reģistrējoties norādīt savu SportIdent čipa numuru.

Tiekamies mežā!

Treniņš