Aizvadītās nedēļas nogalē Alūksnē norisinājās 2016.gada Latvijas čempionāts velo orientēšanās sprintā un vidējā distancē. Organizatori bija parūpējušies par tehniski izaicinošām un interesantām distancēm. Līdzās sportistiem no Latvijas sacensībās piedalījās arī kaimiņvalstu pārstāvji.

Mūsu kluba biedrs Mārtiņš Linde izcīnīja augsto 2.vietu sprintā un 3.vietu vidējā distancē Latvijas čempionāta ieskaitē, attiecīgi izcīnot 4. un 5.vietu kopējā ieskaitē. Tikpat labus rezultātus uzrādīja Ozona M40 grupas vīri Ģirts Jankovskis un Kārlis Dzalbs, izcīnot 1. un 2.vietu Latvijas MTBO čempionātā vidējā distancē, kopējā ieskaitē piekāpjoties Igaunijas pārstāvim Raul Kudre attiecīgi par trīs minūtēm un 46 sekundēm un četrām minūtēm un 26 sekundēm.

Kamēr velo orientieristi iepazina Alūksnes apkārtni, tikmēr citi ozonisti uzkrāja pieredzi sarežģītajās un fiziski izaicinošās trasēs “Malienas kausā”. Kluba labāko sniegumu uzrādīja viens no mūsu pieredzējušajiem biedriem Rodrigo Slaviņš, iedzīšanas sacensībās izcīnot 1.vietu M70 grupā un apsteidzot sāncensi par  divām minūtēm un 15 sekundēm.

Sveicam un lepojamies!

Malienas kauss 2016 (1) Malienas kauss 2016 (2) Malienas kauss 2016 (3)

Treniņš