Šajā nedēļas nogalē orientēšanās entuziasti un sportisti pulcējās Talsu paugurainē, lai Latvijas kausa sacensībās “Kurzemes Pavasaris” sacenstos vidējā un garajā distancē. Sacensībās piedalījās gandrīz 800 dalībnieki, starp tiem 40 ozonieši. Šoreiz saldenieki orientēšanās gardēžiem bija sarūpējuši interesantas un tehniski sarežģītas distances. Apvidus skrienams, bet prasīja spēku, pārvarot paugurus, purvus un brikšņus. Salīdzinoši maz taku vai ceļu variantu.

Tehniski sarežģītajās un fiziski smagajās distancēs lielisku sniegumu divu dienu kopvērtējumā savās grupās parādīja Alīda Ābola – 1.vieta (W60), Elizabete Blūmentāle – 3.vieta (W20) un Evija Līviņa – 2.vieta (W21B).

Visās grupās konkurence nopietna, vissīvākā – vidējās distances vīru elites grupā. Šeit savu labāko sniegumu rādīja arī vairāki ozonieši: Dāvis Dišlers, Jānis Tamužs, Anatolijs Tarasovs, Kalvis Brūns un Mārtiņš Skujenieks. Kopumā mūsu visu sniegums bija stabils un mājās devāmies ar gandarījuma sajūtu. Paldies saldeniekiem par lieliski organizēto maču!

Sprints

 

Sestdien pēc vidējās distances notika Latvijas kausa 1.posms sprintā. Talsu pilsētas pauguru ielu mežģos 2.vietu sieviešu elites grupā izcīnīja Elizabete Blūmentāle, bet 3.vietu vīru elites grupā – Dāvis Dišlers, zaudējot tikai 19 sek. pirmajai un 9 sek. otrajai vietai.

Foto: PhotoMiller sports

Treniņš