Pienākusi 2016.gada vasaras orientēšanās sezona. Pēc nedēļas pirmais lielais Latvijas čempionāts – sprintā un garajā distancē Daugavpilī. Laiks novērtēt, kā tad Ozonam ir gājis sezonas ievadā sportiskajā ziņā.

DiviO3

Sezona sākās ar sprintiņu Imantā, kur atrādīties bija atbraucis Dāvis – parādīja, ka šobrīd sprintā Latvijā ir elites nr1. Arī Līga neatpalika un abas uzvaras elites grupās – Ozonam. 35 grupā arī labi rezultāti – Ivars 1. un Kristīne Veita – 3.vietā. Un, protams, Rodrigo turpina priecēt – atkal pirmais.

Bet nu tā pa īstam, mežā, ar purviem un izcirtumiem, jaunu sacensību periodu iesākām Kurzemes pavasarī Dobelē, kurs startēja 40 Ozoni. Līga gaužām cienījamā konkurencē atkal uzkāpa uz goda pjedestāla, bet starp džekiem labākais bija Anatolijs astotajā vietā. Iveta parādījās W40 grupā, kur otrā vieta, bet Ivars izlēma pacīnīties M21A grupā, kur 2.vieta. Ģirts L 2.M45 un Juris Zariņš 2. M55. Baiba Zariņa 3. W55 un Alīda Ābola sabojāja LK ieskaites konkurentēm W60 grupā, uzvarot ar 17 minūšu pārsvaru. Arno Līcis tika pie otrās vietas M75 grupā. Kopumā 8 goda pjedestāli, kas nebūt nav peļami.

Diana

Ziemeļu divdienās atkal startēja daudzi, bet ar balvām atgriezās – Diāna Marta Ruka(2.S20), Rodrigo Slaviņš (1.V70) un Arno Līcis(3.V75). Šajās sacensībās daudzi Ozona bērni startēja zem nosaukuma “Ozons/RSP” – par to nav jābrīnās, jo pārstāvētā kluba nosaukumā ir nepieciešams Rigas Skolēnu pils saīsinājums, lai RSP vadībai nejauktu galvu – kā tas ir, trenējas RSP, bet sacenšas no Ozona?

Margers nakti

Pašu rīkotajā LČ nakts orientēšanās pirmo individuālo medaļu Latvijas čempionātos elites grupās izcīnīja Marģers, kurš neapjuka sarežģītajos karuseļos tumšajā mežā un piekāpās tikai visu laiku labākaja nakts orientieristam Latvijā – Mārtiņam Sirmajam.

Rīgas kausi pienāca ar lieliem ekrāniem, tiešraidēm, izcirtumiem un nāvīgu aukstumu. Elizabetei otrā vieta starp juniorēm, Iveta nepārspēta W40, Ivars tāds pats M40 un Rodrigo šoreiz 3.vietā M70.

Jaunums šosezon ir Latvijas klubu kauss, kur summē katra kluba 10 labākos koeficentus katrā LK kārtā. Šobrīd esam septītajā vietā. Vai varam labāk?

Treniņš