Ozons ir liels klubs ar dažāda vecuma, rakstura, interešu, mērķu, sporta pieredzes un orientēšanās prasmju biedriem. Kāds ātri skrien, cits nevainojami lasa karti, un vēl kāds cits ir apņēmies izbraukāt visus Magnēta vai Latvijas kausa posmus. Savukārt dažs labs tā arī līdz galam nesaprot reljefu, kompasu drošības pēc liek kabatā, slēpes tur skapī, jo uzvilktas uz kājām, tās iet katra uz savu pusi, bet uz mačiem aizbrauc retu reizi, jo nezina, kā tur nokļūt.

Ozona valde vienmēr ir uzsvērusi, ka perspektīvi un ieinteresēti jaunieši var saņemt kluba atbalstu savu mērķu sasniegšanā. Tas var būt gan materiāls, gan finansiāls, gan padomveida atbalsts. Vajag tikai gribēt un dot ziņu kluba valdei. Taču arī tev, kam dalība Latvijas izlasē nav mērķis un tev, kam krietni virs 18, un galvā šaudās daudzi neskaidri jautājumi, nav jāstāv malā. Tu, kas vēlies palīdzību, ierosini, bet Tu, kas vari palīdzēt, dod ziņu.

Uz sacensībām var braukt divatā un trijatā, ne katrs savā mašīnā pa vienam, orientēšanās tehnikas mistiku atrisināt kopā ar kādu, kam kartes lasīšana iet raiti, bet ja tumšos vakaros grūti sevi motivēt uzvilkt sporta apavus, varbūt tev blakus dzīvo kāds, ar ko kopā uzskriet? Ierosinājumus un aicinājumus uz savstarpēju atbalstu un sadarbību rakstām iekš Ozona e-pasta ozons@googlegroups.com. Kopā mēs varam izdarīt un sasniegt vairāk!

Līga

Treniņš