Kur tu biji?

Šogad šis jau bija mans otrais O-Ringen. Tas ir kvalitatīvi noorganizēts 5 dienu mačs ar labām kartēm un apvidu un lieliski uzplānotām distancēm. Laba vieta, kur gūt pieredzi un sacensties ar spēcīgiem konkurentiem.

o 1

Mājas lapa: http://oringen.se/

Kad tas notika?

Katru gadu vasaras vidū notiek Zviedrijas lielākās orientēšanās daudzdienas. Šogad tās notika no 20.07-25.07. Mājas lapā var apkatīties kur sacensības notiks arī 2016. un 2017. gadā.

Kā pieteikties?

Cik zinu, tad nākamā gada sacensībām var pieteikties jau tagad. Pieteikšanās ir sadalīta pa posmiem, un jo ātrāk tu piesakies jo zemāka dalības maksa.

Kāds bija apvidus un distances?

Šogad piecās dienās izbaudījām vismaz 3 dažādus apvidus– diezgan tipisku Zviedrijas, Latvijas piejūras un ļoti tehniski atšķirīgu apvidu. 4 distances bija garās, kas W18E grupai bija ap 7-8km. Viena bija vidējā ~ 4km. Starts notiek no 8.30-13.00, tas nozīmē, ka vienā dienā tev var nākties startēt 8.30, bet otru pat ap 13.00.

oringen 2

Kur nakšņoji?

Katru gadu mājas lapā piedāvā rezervēt vietu nakšņošanai. Ir iespējas gulēt teltīs, treileros, sporta zālē, viesnīcā, kempinga mājiņās vai pat noīrēt lielu dzīvojamo māju ar visām ērtībām. Viss atkarīgs no tā, kas ir tuvumā sacensību centra pilsētai. Šogad nakšņojām sporta zālē uz grīdas, bet pagājušogad mums bija iespēja nakšņot mājā.

Dažas atziņas

  • Pirmo dienu vienmēr vajag sākt uzmanīgi, jo lai arī vēl ir 4 sacensību dienas, pirmā diena var daudz ko ietekmēt!
  • Noteikti vajag atrast kompāniju, ar ko kopā turp doties lai jautrāk.
  • Un ja vajag uzņemt kalorijas 5 skriešanas dienām, tad kebabs, maxi un burgerking ir labas vietas. Bet vislabāk ir gatavot pašiem un tā arī sanāks lētāk.
  • Laba vieta, kur gūt pieredzi un sacensties ar spēcīgiem konkurentiem.

oringen3

 Elizabete Blūmentāle

Treniņš