Vairāk nekā gadu pēc šī paziņojuma ir gatava jauna orientēšanās literatūra latviešu valodā, kuras tapšanā iesaistījās mūsu kluba biedri. Grāmata “Treniņi” ir zviedru grāmatas “Träning” tulkojums, kurš radīts projekta “Baltijas nevalstisko orientēšanās organizāciju stiprināšana ar Ziemeļvalstu pieredzes pārņemšanu” — “Strengthening of the Baltic Orienteering NGOs by transfer of Nordic experience and know-how” — ietvaros.

Ilze un Mārtiņš radīja ideju par šo grāmatu un pieskatīja, lai tā pieredzētu dienasgaismu. Līga tulkoja, Maija no žurnālu izdevniecības laboja kļūdas un Inga no OK Saldus maketēja.

Grāmata noderēs gan jauniešiem, gan treneriem, gan tiem, kuri vēlas stiprināt mūsu klubu un visu Latvijas orientēšanos. Pateicoties AS “Latvijas valsts meži” un veikalam “Maratons” šī grāmata tiks izdota 1000 eksemplāru tirāžā un būs pieejama bez maksas abās iepriekš minētajās iestādēs.

Grāmatas ātri lejupielādējama versija PDF 12.7 MB
Grāmatas drukas versija RAR 200 MB

Abi faili katrai ir identiski pēc satura. Pirmais — lai ātri un ērti varētu lejupielādēt un aplūkot grāmatu savā interneta pārlūkā. Otrais — ja gatavojaties grāmatu drukāt ar printeri.

“Treniņi” ir SK Mežaparks projekta “Baltijas nevalstisko orientēšanās organizāciju stiprināšana ar Ziemeļvalstu pieredzes pārņemšanu” — “Strengthening of the Baltic Orienteering NGOs by transfer of Nordic experience and know-how” — otrā un noslēdzošā daļa. Pirmā bija Baltijas treneru un līderu seminārs, kas norisinājās šī gada marta sākumā. Visas projekta laikā realizētās aktivitātes notikušas ar Ziemeļu Ministru padomes finansiālu atbalstu. Par publikācijas saturu atbild projekta vadītāji un tas ne vienmēr atspoguļo Ziemeļu Ministru padomes oficiālo viedokli vai politiskās nostādnes.

 

Treniņš