Ar vairākiem starta saucieniem vakar tika dots starts orientēšanās stafešu skrējienam “Daugavas kauss”. Apvidus startā skrajš, labi pārredzams. Vērojam kā pirmie etapi ņem pirmos punktus, kāds jau kalnā, bet kāds jau aizskrējis punktam garām un skrien atpakaļ.

Gaidām skatītāju punktā kādu no mūsu septiņu komandu pirmajiem etapiem. Tur jau skrien Jurģis (V120), kura skrējiens vienmēr precīzs un pietiekami ātrs. Tik pat labu skrējienu aizvada arī Ģirts un Ivars, rezultātā apsteidz otru labāko komandu savā grupā Madonas BJSS/OK Arona par 4 minūtēm 38 sekundēm.

Apvidus šoreiz ir ātrs un labi skrienams. Ieva (S120) un Inga (S145) kā vienmēr ātrumu kompensē ar precizitāti, Alīda un Iveta ir ne tikai precīzas, bet arī ātras. Rezultātā Ieva, Iveta un Kristīne izcīna 1.vietu S120 grupā, bet Inga, Alīda un Baiba 2.vietu S145 grupā.

Mūsu S21 un V21 skrējēji bauda pasākumu. Varbūt nelielu pārsteigumu gaidam no mūsu V21 pirmās komandas, kurā šoreiz startē divi Mārtiņi un Jānis. Gandrīz, gandrīz… tomēr 46 sekundes par daudz un rezultātā ceturtā vieta.

Treniņš