No februāra darbību uzsāks Ozona orientēšanās (OO) akadēmija, kas ir vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi ar orientēšanās ievirzi bērniem no 3 līdz 7 gadu vecumam. Nodarbības tiek veidotas sadarbībā ar sporta nodarbību organizatoriem no projekta “Kustību lauks”, līdz ar to nodrošinot kvalitatīvu treneru un fizioterapeitu darbu. OO akadēmija tiek veidota ar mērķi izaudzināt spēcīgu un draudzīgu orientieristu grupu, kas nodarbotos ar sportu un mūža garumā dotu priekšroku veselīgam dzīvesveidam.

OC4A1569

Pirmā akadēmijas nodarbība notiks 2016. gada 3. februārī, atklājot divas treniņgrupas – bērniem vecumā no 3 līdz 4 un no 5 līdz 7 gadiem. Nodarbības notiks Rīgas Stila un Modes profesionālās vidusskolas sporta zālē Juglā, Ūdeļu ielā 22 –  trešdienās no 18:00 – 19:00 un piektdienās no 17:00 – 18:00.

Iepazīšanās nodarbība vienmēr būs bez maksas, bet, ja nodarbības būs iepatikušās un radusies vēlme tās apmeklēt arī turpmāk, tad jārēķinās ar 40 eiro mēnesī, kuros ietilpst telpu īre, treneru algošana, administratīvie izdevumi, kā arī bērna stājas monitorings pie fizioterapeita divas reizes sezonas laikā (oktobrī un maijā), kas tiks veikts nodarbības laikā. Mēs vēlamies, lai augtu stipras un kuplas orientieristu ģimenes, tāpēc, ja nodarbības apmeklēs vienas ģimenes 2 vai vairāk bērni, piemērojam  25% atlaidi.OC4A1423

Nodarbības būs vienu stundu garš vispārējās fiziskās sagatavotības treniņš ar vieglatlētikas un vingrošanas pamatu apguvi, tajā skaitā ar vingrinājumiem lokanības, veiklības un koordinācijas attīstīšanai, kā arī rotaļspēlēm un rotaļspēlēm ar orientēšanās sporta pamatelementiem. Pavasarī, ja laika apstākļi to atļaus, notiks arī orientēšanās nodarbības ārpusē, skolas teritorijā. Bērnam līdzi nepieciešamais – īsais sporta tērps, sporta apavi un pudele negāzēta ūdens.

OC4A1615

Ozona orientēšanās akadēmijas plāni sniedzas nākotnē – kad nodarbību dalībnieki būs sasnieguši pietiekamu vecumu, tiks rīkoti arī orientēšanās treniņi mežā, braucieni uz sacensībām un vasaras nometnes. Taču visa pamatā ir vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības kopā ar citiem bērniem jau no mazotnes.

Ja tas tevi ir ieinteresējis – pieteikšanās un vairāk informācijas – andris@kustibulauks.lv, t. 29454455

Papildus informācija mūsu mājaslapas sadaļā “Akadēmija“.

Treniņš